Tërmeti shkund qytetin e Pukës, nuk raportohen dëme

      Në orët e vona të mbrëmjes janë ndjerë lëkundje tërmeti nga banorët e Pukës.Tërmeti, sipas qendrës Mesdhetare është regjistruar rreth 25 kilometra larg qytetit. Magnituda e tërmetit ka qenë 3.1 e shkallës Rihter. Lëkundjet kanë...

  Të fundit

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Ekskluzive: Mësohet data kur fillon “DWTS”

  Sezoni i ri televizi do të sjellë "Dancing with...

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën...

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën...

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Të përmirësosh do të…

    Të përmirësosh do të thotë të ndryshosh; të jesh...

  FOTOT: Kim Kardashian vë në pah linjat e përsosura

    Kim Kardashian i ka shfrytëzuar pushimet në Bahame për...

  Fasule e rrahur: Gjellë e preferuar e vjetër shtëpiake!

    Fasulja më e mirë për këtë gjellë është fasulja...

  Vuani nga migrena? Shtatë këshilla që mund t’ju ndihmojnë

    Migrena nxitet kryesisht nga stresi, mungesa e mineraleve, cilësia...

  Lifestyle

  Horoskopi Ditor E Premte 5 Nëntor 2021

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Mos krijoni...

  You may soon have to pay to see Instagram posts

    Would you pay to see the content on Instagram?...

  Së shpejti mund t’ju duhet të paguani për të parë postime në Instagram

    A do të paguanit për të parë përmbajtje në...

  Vlora gati për festat/ Qyteti bregdetar është zbukuruar për Krishtlindje dhe Vitin e Ri

    Kur mungojnë pak ditë nga festa e Krishtlindjeve dhe...

  Horoskopi Ditor E Premte 5 Nëntor 2021

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Mos krijoni...

  Horoskopi Ditor E Enjte 4 Nëntor 2021

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Për të...

  Hëna e re, astrologia e njohur parashikon surpriza për këto 4 shenja të horoskopit

  Hëna e ardhshme, më 4 nëntor, është te Akrepi...
  spot_img

  Aktualitet

  Miratohet struktura e re për vitin 2022-2023, shkollat nisin më 12 Shtator

    Miratohet struktura e re e vitit shkollor 2022-2023 në...

  E FUNDIT/ Del vendimi i Bordit, ja me sa do të shitet nafta, benzina dhe gazi

    Bordi i Transparencës i mbledhur në datë 26 Prill...

  Zbulohet një tjetër varr masiv në Mariupol

    Një varr i tretë masiv është gjetur pranë Mariupoli...

  Rama inspekton në supermarkete: Mos të ketë abuzime në kurriz të njerëzve

    Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Financave,...

  Berisha sulmon Kapllanajn:“Pallat Kapllani”, si i fitove 32 milionë euro?

      Ish-kryeministri Sali Berisha ishte sot në Patos në rastin...

  “Bir k….” Biden harron që ka mikrofonin ndezur dhe fyen gazetarin e Fox News

    Presidenti amerikan Joe Biden, është regjistruar duke fyer një...

  Nard Ndoka ‘godet’ sërish: Basha e ka marrë rrugën e m**tit

    Nard Ndoka është treguar i ashpër mbrëmjen e djeshme,...

  Të tjera

  Kjo verë padiskutim ka qenë e Yll Limani

  Yll Limani, një ndër artistët më të rrallë që mund të kemi në vendin tonë, është më i pëlqyeri dhe më i kërkuari jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe jashtë tyre. <img class="alignnone size-full wp-image-4070" src="https://fame.al/wp-content/upl...

  Çfarë nuk po ndodh në “Kepi i tundimeve”, kush janë konkurentët që u puthën

  “Kepi i Tundimeve” padyshim është emisioni veror që po pëlqehet & ndiqet shumë në ekranin e televizionit të madh “Top Channel”, nën autorësinë e Olsa Muhametit. Konkurentët e këtij programi janë padyshim shumë tërheqës dhe interesant për publi...

  Kush është i riu që po ndjek rrugën e Don Xhon-it

  Don Xhon është padiskutim reperi i ri që pëlqehet...

  Don Xhoni rekord shikueshmerie dhe asnjë nuk foli për të

  Reperi i njohur Don Xhoni ka publikuar këngën e...

  Një tjetër këngë sërish mes Noizy-t & Yllit

  Noizy & Ylli bashkuan fuqitë së bashku duke sjell...
  spot_img

  Më të klikuarat

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Ekskluzive: Mësohet data kur fillon “DWTS”

  Sezoni i ri televizi do të sjellë "Dancing with...