Aktualitet

  Shqiptarët “dynden” në radhë për vizën 10-vjeçare amerikane, Yuri Kim: Ja si të veproni

    Ambasada e SHBA ka reaguar lidhur me zgjatjen e vizave për...

  E FUNDIT/ Del vendimi i Bordit, ja me sa do të shitet nafta, benzina dhe gazi

    Bordi i Transparencës i mbledhur në datë 26 Prill 2022 vendosi...

  Zbulohet një tjetër varr masiv në Mariupol

    Një varr i tretë masiv është gjetur pranë Mariupoli të Ukrainës,...

  Rama inspekton në supermarkete: Mos të ketë abuzime në kurriz të njerëzve

    Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Financave, Delina Ibrahimaj,...

  Berisha sulmon Kapllanajn:“Pallat Kapllani”, si i fitove 32 milionë euro?

      Ish-kryeministri Sali Berisha ishte sot në Patos në rastin e 31-vjetorit...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...