Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin me këngën e tij më të fundit “Maybach”.

  Liri është 23 vjeç, ku jeton në Austri por së fundmi tashmë është vendosur që të jetojë në Prishtinë, Kosovë.

  Ai ka publikuar edhe këngë të tjera ku janë të suksesshme, por rezultatin më të lartë e ka dhënë hiti i tij i fundit titulluar “MAYBACH”, ku në kanalin e tij YouTube numëron mbi 718 mijë shikime.

  Mirëpo, prit se nuk ka të mbaruar me kaq, mesa duket kënga e Lirit qenka edhe në listën e pornostares ALBY, e cila në një insta-story dëgjohet kënga e Lirit.

  Pas suksesit të kësaj kënge, Liri po punon shumë në studio, që së shpejti të publikojë edhe këngën e rradhës e cila do të jetë një HIT i vërtetë.

  spot_img