Nëse jeni 18-25 vjeç dhe vaksinoheni kundër COVID nga data 31 Gusht deri në 5 Shator, a e dini që mund ta merrni biletën...

  “Colour Day Festival”, është koncerti gjigand që do të organizohet me datën 6 Shtator në sheshin “Nënë Tereza”. Ky festival do të startojë në orën 12:00 dhe pritet të vazhdojë deri në 23:00. “Colour Day...

  Të fundit

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Ekskluzive: Mësohet data kur fillon “DWTS”

  Sezoni i ri televizi do të sjellë "Dancing with...

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën...

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën...

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Të përmirësosh do të…

    Të përmirësosh do të thotë të ndryshosh; të jesh...

  FOTOT: Kim Kardashian vë në pah linjat e përsosura

    Kim Kardashian i ka shfrytëzuar pushimet në Bahame për...

  Fasule e rrahur: Gjellë e preferuar e vjetër shtëpiake!

    Fasulja më e mirë për këtë gjellë është fasulja...

  Vuani nga migrena? Shtatë këshilla që mund t’ju ndihmojnë

    Migrena nxitet kryesisht nga stresi, mungesa e mineraleve, cilësia...

  Lifestyle

  Horoskopi Ditor E Premte 5 Nëntor 2021

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Mos krijoni...

  You may soon have to pay to see Instagram posts

    Would you pay to see the content on Instagram?...

  Së shpejti mund t’ju duhet të paguani për të parë postime në Instagram

    A do të paguanit për të parë përmbajtje në...

  Vlora gati për festat/ Qyteti bregdetar është zbukuruar për Krishtlindje dhe Vitin e Ri

    Kur mungojnë pak ditë nga festa e Krishtlindjeve dhe...

  Horoskopi Ditor E Premte 5 Nëntor 2021

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Mos krijoni...

  Horoskopi Ditor E Enjte 4 Nëntor 2021

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Për të...

  Hëna e re, astrologia e njohur parashikon surpriza për këto 4 shenja të horoskopit

  Hëna e ardhshme, më 4 nëntor, është te Akrepi...
  spot_img

  Aktualitet

  Miratohet struktura e re për vitin 2022-2023, shkollat nisin më 12 Shtator

    Miratohet struktura e re e vitit shkollor 2022-2023 në...

  E FUNDIT/ Del vendimi i Bordit, ja me sa do të shitet nafta, benzina dhe gazi

    Bordi i Transparencës i mbledhur në datë 26 Prill...

  Zbulohet një tjetër varr masiv në Mariupol

    Një varr i tretë masiv është gjetur pranë Mariupoli...

  Rama inspekton në supermarkete: Mos të ketë abuzime në kurriz të njerëzve

    Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Financave,...

  Berisha sulmon Kapllanajn:“Pallat Kapllani”, si i fitove 32 milionë euro?

      Ish-kryeministri Sali Berisha ishte sot në Patos në rastin...

  “Bir k….” Biden harron që ka mikrofonin ndezur dhe fyen gazetarin e Fox News

    Presidenti amerikan Joe Biden, është regjistruar duke fyer një...

  Nard Ndoka ‘godet’ sërish: Basha e ka marrë rrugën e m**tit

    Nard Ndoka është treguar i ashpër mbrëmjen e djeshme,...

  Të tjera

  Ekskluzive: Mësohet data kur fillon “DWTS”

  Sezoni i ri televizi do të sjellë "Dancing with...

  Zyrtarisht Olti Curri opinionist i “Big Brother VIP Kosova”

  Numërimi mbrapsht ka filluar dhe vjeshta e këtij viti pranë jush do të sjellë një nga formatet më gjigante të televizionit “Big Brother VIP Kosova”, projekti i parë dhe i vetëm i këtij lloji në vend. Klan Kosova na zbuloi se Olti Curri do jetë opi...

  Arjan Çani largohet nga TV Klan por ku do e shohim sërish

  Gazetarin e njohur dhe programin “Zonë e Lirë” nuk do ta kemi më në Tv Klan. “Mirëmbrëma tokësorë”… këtë shprehje të Arjan Çanit nuk do ta dëgjoni më në Tv Klan, pasi mesa duket gjërat kanë ndryshuar. <img class="alignnone size-full wp-image-4088"...

  Ngjarja e rëndë që tronditi gjithë vendin. 5 pedofila dhunuan një të mitur

  Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kosovën. Një 11-vjeçare është...
  spot_img

  Më të klikuarat

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Ekskluzive: Mësohet data kur fillon “DWTS”

  Sezoni i ri televizi do të sjellë "Dancing with...