Të tjera

  Beatrix kërkon të dalë nga shtëpia. Donaldi: Dera është aty!

    Së fundi Beatrix ka qenë në një gjendje shumë të rënduar...

  Parashikimi i motit, 1 nëntor 2021

  Po afrohemi drejt fundit të vjeshtës e do të përjetojmë tiparet...

  Moti, 29 tetor 2021

  Në vend po vijon moti i kthjellët falë presionit të lartë...

  Zaimina Vasjari në pritjen e ëmbël. Nënë për herë të dytë

  Këngëtarja Zaimina Vasjari është në pritje të ëmbël! Artistja pret të...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe...

  “Putini mund të shpallë një valë të re mobilizimi që sot”

  Vladimir Putin mund të shpallë një mobilizim të dytë...

  Olta dhe Kiara debatojnë për Luizin/ “Po i infekton të gjithë, nuk po bën dot dy vetë të lumtur”

  Olta dhe Kiara debatojnë për Luizin/ “Po i infekton...

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...