Hotel Sara & Spa më i pëlqyeri në qendër të Prishtinës

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Hotel SARA është një nga hotelet që ndodhet shumë pranë qendrës së kryeqytetit të Kosovës, Prishtina.

  Është hotel i ndërtuar që nga viti 1946. Hotel Sara ka 33 dhoma në dispozicion, po ashtu ka edhe një kapacitet të sistemoj grupe deri në 80 persona.

  Ndodhen dhoma të ndryshme duke filluar që nga standarde deri tek dhoma me jacuzzi. Gjithashtu nuk mund të mungonte edhe pjesa më e rëndësishme “SPA”, e cila ka pishinën dimërore, sauna me avull dhe sauna me dru.

  Për një ambient larg zhurmës dhe sa më pranë qetësisë, pastërtisë dhe komunikimit, HOTEL SARA është një ndër më të pëlqyerit në Prishtinë.

  spot_img