Vanitet

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i njohur si...

  Çfarë po ndodh me instagramin e modeles Kejvina Kthjella

  Kejvina Kthjella është një prej vajzave të Instagramit e cila sa herë që poston tërheq vëmendjen e të gjithëve. Ajo di që në çdo moment mund ta kthejë vëmendjen nga vetja. Mjafton një postim në profilin e saj në “Instagram” dhe të gjithë i kanë sytë ...

  Thotë se ndjehet “e kërcënuar” nga ai, por si e kërcënoi vetë Olta hapur Luizin

  Të gjithë  banorët dhanë emrin e Luizit si personi që duhet...

  “Banorët nuk do të nominojnë më”/ Kristi flet me Luizin në oborr

  Nëntë banorë votuan mbrëmjen e kaluar për të kaluar Luizin në...

  Meta i veshur sportiv, përshëndet me një foto në natyrë: Të diel frymëzuese

  Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka përshëndetur mëngjesin e...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe...

  “Putini mund të shpallë një valë të re mobilizimi që sot”

  Vladimir Putin mund të shpallë një mobilizim të dytë...

  Olta dhe Kiara debatojnë për Luizin/ “Po i infekton të gjithë, nuk po bën dot dy vetë të lumtur”

  Olta dhe Kiara debatojnë për Luizin/ “Po i infekton...

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...