Horoskop

  Horoskopi Ditor E Premte 5 Nëntor 2021

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Mos krijoni diskutime në...

  Horoskopi Ditor E Enjte 4 Nëntor 2021

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Për të përjetuar dicka...

  Hëna e re, astrologia e njohur parashikon surpriza për këto 4 shenja të horoskopit

  Hëna e ardhshme, më 4 nëntor, është te Akrepi pasionant dhe...

  Njihuni me çiftet më grindavece të horoskopit, por që nuk heqin kurrë dorë nga njëri-tjetri

    Të gjithëve u ka ndodhur të kenë një gazetë në dorë,...

  Peshqit, horoskopi javor nga Paolo Fox për 1 deri 7 nëntor 2021

    Pesë yje për të lindurit në shenjën e Peshqve. Në dashuri, fokusohuni të...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe...

  “Putini mund të shpallë një valë të re mobilizimi që sot”

  Vladimir Putin mund të shpallë një mobilizim të dytë...

  Olta dhe Kiara debatojnë për Luizin/ “Po i infekton të gjithë, nuk po bën dot dy vetë të lumtur”

  Olta dhe Kiara debatojnë për Luizin/ “Po i infekton...

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...