Horoskopi ditor, e shtunë 22 tetor 2022

  Të ngjashme

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Njihuni me kampionin kombëtar të bodybuillding

  Niko Janushi , sportist profesionist në fushën e Fitness-it i shpallur 4x kampion kombëtar në bodybuillding. Ai gjithashtu është trajner personal. <img class="alignnone size-full wp-image-4562" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3...

  BURGER IJA, është buka e Ijes së Bes Kallakut

  Aktori i njohur & i dashur për publikun shqiptar...

  Hotel Sara & Spa më i pëlqyeri në qendër të Prishtinës

  Hotel SARA është një nga hotelet që ndodhet shumë...

  Shpërndaje

  Dashi

  Do të keni gjendje pozitive dhe do të tërhiqni vëmendjen e të tjerëve. Në ambientin e punës do të jeni shumë karizmatikë.

  Demi

  Duhet t’i lini gjërat që të kalojnë dhe pastaj të përballeni me njerëz që ju rrethojnë. Në punë do të ndiheni të lirë dhe plotë me gjallëri.

  Binjakët

  Duhet më parë të reflektoni para se të veproni sidomos në çështjet e zemrës. Në aspektin profesional kjo periudhë rezulton të jetë pozitive.

  Gaforrja

  Shikoni interesin tuaj dhe çdo gjë do t’ju shkojë në rregull. Në aspektin profesional do të jeni në çdo moment në gatishmëri.

  Luani

  Një moment impulsiviteti do t’ju bëjë të arrini të thoni gjëra që nuk i mendoni në të vërtetë. Bëni kujdes dhe mos jini të vrazhdë me personat që doni.

  Virgjëresha

  Nuk duhet t’i jepni rëndësi fjalëve të kolegëve tuaj, por duhet të ecni përpara. Në dashuri kërkoni një mënyrë të re për të shprehur ndjenjat.

  Peshorja

  Një ditë e shkëlqyer për peshoret sot. Në punë do të keni produktivitet. Në dashuri jeni në një fazë harmonie të plotë.

  Akrepi

  Sot do të provoni emocione të forta kur të vizitoni një ambient ndryshe nga ata që keni zbuluar më përpara.

  Shigjetari

  Në punë vlerësoheni për cilësitë tuaja dhe do të jepni prova të shumta ku do të tregoni vlerat tuaja si një person me shumë ndikim tek të tjerët.

  Bricjapi

  Duhet ta mbani situatën ekonomike nën kontroll se rrezikoni të hyni në borxhe. Në punë do të keni përmirësime dhe do të veproni me zgjuarsi.

  Ujori

  Sot mund të vuani nga një akumulim i lodhjes, yjet ju sugjerojnë që të kurseni energjitë tuaja në mënyrë që t’i përdorni në një moment tjetër.

  Peshqit

  Do të keni dëshirë të bëni udhëtime të gjata dhe të çlodheni. Në fushën e ndjenjave do të merrni një ftesë nga një person që ju pëlqen.

  spot_img