Horoskopi ditor për nesër, e Premte 21 Tetor 2022

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Dashi

  Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

  Pjesa më e madhe e cifteve do e lënë veten të lire të premten dhe dashurojne ashtu si do e ndiejnë. Nuk do ketë debate apo zënka të kota, kështu që shfrytëzojeni sa të mundni ditën.

  Demi

  Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

  Jeta në cift nuk do ketë ndonje ndryshim të madh nga një ditë më pare. Venusi do iu gjendet pranë në cdo moment dhe do mundohet të ruaje harmonine.

  Binjakët

  Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

  Marrëdhënia më partnerin ka rrezik të mare një kthesë kritike të premten. Bëni më shumë leshime dhe toleroni nëse nuk doni ta humbni atë që keni në krah.

  Gaforrja

  Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

  Për të ruajtur harmoninë dhe mirëqeniën në cift duhet të bëni shumë përpjekje gjatë kësaj ditë. Disa persona do mundohen t’iu prishin punën. Beqarët duhet të tregohen të sinqert më personat që do takojnë.

  Luani

  Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

  Ka rrezik qe debatet më partnerin të shtohen edhe më shumë të premten. Nuk do jeni të qetë për asnjë moment dhe kjo do iu mundoje shumë. Beqaret nga ana tjetër më shumë gjasa do goditen.

  Virgjëresha

  Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

  Nesë tregoheni më realiste në jetën tuaj në cift gjërat do shkojnë më mirë së kohët e fundit. Do merrni kënaqësite që keni pritur prej kohësh. Beqarët, fale bashkëpunimit të Hënës.

  Peshorja

  Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

  Gjatë kësaj ditë do dashuroheni në mënyrë pasiononte dhe do ndiheni mjaft mirë prane të dashurit të zemrës. Cdo gjë do shkoje ashtu si e kishit ëndërruar.

  Akrepi

  Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

  Në planin sentimental do keni pak nostalgji për kohët e shkuara. Flisni për këtë më partnerin dhe kujtoni cdo moment emocionues. Ai që keni në krah do jetë i gatshëm t’ua plotësoje të gjitha dëshirat.

  Shigjetari

  Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

  Ditë e shkëlqyer kjo e premtja për ata që janë në një lidhje. Më në fund do bini dakord për një temë që e diskutoni prej kohësh dhe do merrni vendime te rëndësishme.

  Bricjapi

  Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

  Partneri do tregohet shumë i kuptushëm më ju të premten dhe do ua plotësoje disa dëshira. Mundohuni edhe ju ndërkohe t’ia shprehni më shumë ndjenjat.

  Ujori

  Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

  Ditë aspak e mirë kjo e premte për ata që janë në cift. Dikush do influencoje së shumti tek partneri dhe do i tregoje atij gjëra të pavërteta në lidhje me ju.

  Peshqit

  Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

  Keni pasur zenka të forta me partnerin? Të premten do pajtoheni dhe do i shihni gjërat më pozitivizëm. Në mbrëmje do kaloni momente të zjarrta dhe të mbushura me pasion.

   

  spot_img