Rama vëmendje për personat me aftësi të kufizuar

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Kryeministri Rama nuk ka lënë jashte vëmendjes personat me aftësi të kufizuara. Ai shkruan: ?Urojmë që personat me aftësi të kufizuar ta kenë sa më të lehtë këtë vit që sapo ka nisur, bashkë me bindjen se ndihma nga pakoja e madhe, së bashku me rritjen e mbështetjes për ta do të ndihmojë në lehtësimin e barrës së inflacionit të luftës mbi familjet e tyre?:- përfundon mesazhin Rama.

  spot_img