Sport

  “Kupa e Shqipërisë”, spikat derbi Dinamo-Tirana në grupin A

    Këtë të mërkurë kthehen edhe ndeshjet e “Kupës së Shqipërisë”. Në grupin...

  Te Barcelona në ankth për Agueron, dyshohet për probleme kardiake!

    Barcelona në ankth për gjëndjen e El Kun Agueros. I rikthyer nga...

  Kumbulla zhgënjen Mourinho…

    Mbrojtësi kuqezi ishte titullar në humbjen turpëruese të verdhekuqve kundër Bodo...

  Tirana-Partizani iu nënshtrohen tamponëve para derbit

    Tirana dhe Partizani është supersfida e javës së gjashtë e “Abissnet...

  Bayern Munich hidhet në sulm për talentin 19-vjeçar

    Ndonëse ka ndërtuar një skuadër të frikshme si në Gjermani, ashtu...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...