FOTOT: Kim Kardashian vë në pah linjat e përsosura

  Të ngjashme

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe...

  “Putini mund të shpallë një valë të re mobilizimi që sot”

  Vladimir Putin mund të shpallë një mobilizim të dytë...

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...

  Shpërndaje

   

  Kim Kardashian i ka shfrytëzuar pushimet në Bahame për të xhiruar një fushatë për brendin e saj, ndërsa fotografët i kanë shpërndarë disa imazhe të papërpunuara.

  Bukuroshja dhe i dashuri i saj, Pete Davidson, kanë shkuar në një pushim romantik në një destinacion ekzotik. Kim nuk ka hezituar t’i vë sërish në plan të parë format e njohura trupore në bikini.

  Ajo shfaqet pa makijazh, megjithatë është kujdesur që të marrë poza duke i parë paparacit se janë duke e fotografuar.

   

  spot_img