FOTOT: Kim Kardashian vë në pah linjat e përsosura

  Të ngjashme

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Shpërndaje

   

  Kim Kardashian i ka shfrytëzuar pushimet në Bahame për të xhiruar një fushatë për brendin e saj, ndërsa fotografët i kanë shpërndarë disa imazhe të papërpunuara.

  Bukuroshja dhe i dashuri i saj, Pete Davidson, kanë shkuar në një pushim romantik në një destinacion ekzotik. Kim nuk ka hezituar t’i vë sërish në plan të parë format e njohura trupore në bikini.

  Ajo shfaqet pa makijazh, megjithatë është kujdesur që të marrë poza duke i parë paparacit se janë duke e fotografuar.

   

  spot_img