Meta i veshur sportiv, përshëndet me një foto në natyrë: Të diel frymëzuese

  Të ngjashme

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe...

  “Putini mund të shpallë një valë të re mobilizimi që sot”

  Vladimir Putin mund të shpallë një mobilizim të dytë...

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...

  Shpërndaje

  Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka përshëndetur mëngjesin e sotëm me një foto ku shfaqet në natyrë.

  I veshur sportiv, Meta uron për një të diel frymëzuese.

  “Të dashur miq! Ju uroj një të diel të mbarë dhe frymëzuese!”, shkruan Meta.

  spot_img