BURGER IJA, është buka e Ijes së Bes Kallakut

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Aktori i njohur & i dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Bes Kallaku ka hapur një restaurant me emrin e Ijes.

  BURGER IJA” është restauranti që sapo është hapur, ku të gjitha produktet & gatimet janë bio.

  Përveçse një burger restaurant, gjithashtu është një vend ku argëtimi për ju dhe fëmijët tuaj do të kaloj çdo lloj limiti.

  Për ushqim bio, pastërti, korrektësi, një staff tepër i përkushtuar që është gjithmonë aty për ju gati në shërbimin tuaj janë vetëm tek “BURGER IJA

  Merrni fëmijët tuaj, djalin apo vajzën nga shtëpia dhe shkoni menjëherë tek “BURGER IJA”, pasi është vendi ku do të provoni shijen e vërtetë të burgerit BIO, njësoj si nga duart e gjysheve tona.

  BURGER IJA” po ju mirëpret për të kaluar momente të paharrueshme së bashku. Për zgjidhjen nuk do bëheni kurrë pishman, pasi jo vetëm fëmijët tuaj që do dashurohen me ambientin e lojërave & burgerit por edhe ju vet, që kështu nxitoni…

  Adresa: Rruga Gani Toptani nr.191/3, Mëzez tek “Kompleksi Loku”

  spot_img