Lifestyle

  Horoskopi ditor, e shtunë 22 tetor 2022

  Dashi Do të keni gjendje pozitive dhe do të tërhiqni vëmendjen e...

  Horoskopi ditor për nesër, e Premte 21 Tetor 2022

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Pjesa më e madhe...

  (VIDEO) EMOCIONUESE/ Nën zhurmën e shpërthimeve, ushtari ukrainas këndon këngën fituese të Eurovisionit

    Një ushtar ukrainas ka kënduar këngën fituese të Eurovision “Stefania”, ndërkohë...

  Të përmirësosh do të…

    Të përmirësosh do të thotë të ndryshosh; të jesh i përsosur...

  FOTOT: Kim Kardashian vë në pah linjat e përsosura

    Kim Kardashian i ka shfrytëzuar pushimet në Bahame për të xhiruar...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Zarfi i dytë i zi në Big Brother Vip Albania, del edhe një banor

  Në Shtëpinë e Big Brother Albania ka ardhur sot...

  Horoskopi ditor, e Enjte 16 Shkurt 2023

  Dashi Nëse kohet e fundit keni pasur probleme te forta...

  Tragjike, ndahet nga jeta babai i ish-banorit të Big Brother Vip Albania

  Nuk është e largët koha, kur të gjithë pamë në shtëpinë e Big Brother, babain e Ronaldos Sharkës, që kishte ardhur për të suprizuar djalin e tij. <img class="size-medium wp-image-4488 aligncenter" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/02/bb...

  Luizi “puthet” me Oltën

  Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi...

  Zbulohet mashtrimi i Ronaldo Sharkës lidhur me moderatoren e njohur Gerta Gixhari.

  Në emisionin e “Diell” në Top Channel, një nga...