Lifestyle

  Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 12 Janar 2023

  <div class="jeg_n...

  Art Studio Magic, dora që bën magji

  Art Studio Magic, duke e lexuar që nga titulli, dora që bën magji është e vërtetë. Skuadra e tyre është vërtetë për tu vlerësuar dhe admiruar në punën që bëjnë, pasi artin e kthejnë në një magji. Më poshtë do ju tregojmë disa vepra magjikale që vetëm...

  Horoskopi ditor, e shtunë 22 tetor 2022

  Dashi Do të keni gjendje pozitive dhe do të tërhiqni vëmendjen e...

  Horoskopi ditor për nesër, e Premte 21 Tetor 2022

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Pjesa më e madhe...

  (VIDEO) EMOCIONUESE/ Nën zhurmën e shpërthimeve, ushtari ukrainas këndon këngën fituese të Eurovisionit

    Një ushtar ukrainas ka kënduar këngën fituese të Eurovision “Stefania”, ndërkohë...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...