Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI.

  Ylli, është artisti më i kërkuar dhe i pëlqyer nga publiku për hitet e tij të padiskutuara. Ai dallohet shumë nga disa artistë të tjerë për vet faktit se këndon më së shumti live nëpër evente apo koncerte ku është i ftuar.


  Në disa postime rrjete sociale, Ylli na ka bërë kureshtar me një numër “12” ku e ka publikuar shpesh. Çfarë mund të jetë numri “12”? A është numër me fat për të apo ka ndonjë domethënie për Yllin?


  Numri “12”, është muaji Dhjetor, data 12, 12 këngë solo & bashkëpunim ku pritet që Ylli të lancojë albumin e tij të dytë, pas një suksesi të shumë arritur nga albumi i parë “LSHOJA ZANIN”.

  Jemi gati që këtë fundvit ta mbyllim me albumin e tij të dytë dhe mezi presim ti dëgjojmë hitet e tij të rradhës.

  spot_img