Fame Story

  Dita e Shenjtërimit të Nënë Terezës

  Data 5 shtator është festë zyrtare , “Dita e Shenjtërimit të...

  Veshja që u bë trend në Tik Tok nga Taylor Swift

  Tashmë dhe Taylor Swift është bërë pjesë e aplikacionit Tik Tok. Në...

  Vaçe Zela, ikona e këngës shqiptare

  Vaçe Zela (7 prill 1939, Lushnjë - 6 shkurt 2014, Bazel) ishte një këngëtare ikonë e...

  Gaqo Çako, artist i popullit

  Tenori Gaqo Çako, Artist i Popullit, është i rreshtuar në emrat e...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...