Fame Story

  Dita e Shenjtërimit të Nënë Terezës

  Data 5 shtator është festë zyrtare , “Dita e Shenjtërimit të...

  Veshja që u bë trend në Tik Tok nga Taylor Swift

  Tashmë dhe Taylor Swift është bërë pjesë e aplikacionit Tik Tok. Në...

  Vaçe Zela, ikona e këngës shqiptare

  Vaçe Zela (7 prill 1939, Lushnjë - 6 shkurt 2014, Bazel) ishte një këngëtare ikonë e...

  Gaqo Çako, artist i popullit

  Tenori Gaqo Çako, Artist i Popullit, është i rreshtuar në emrat e...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe...

  “Putini mund të shpallë një valë të re mobilizimi që sot”

  Vladimir Putin mund të shpallë një mobilizim të dytë...

  Olta dhe Kiara debatojnë për Luizin/ “Po i infekton të gjithë, nuk po bën dot dy vetë të lumtur”

  Olta dhe Kiara debatojnë për Luizin/ “Po i infekton...

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...