Ushqim

  Nuk zgjoheni dot në mëngjes? Epo lexoni se çfarë do të thotë kjo gjë për ju

  Tundimin për të fjetur më shumë në mëngjes e përjetojnë të...

  Disa nga ushqimet që kanë përmbajtje të madhe hekuri

  Konsumimi i ushqimeve me bazë hekuri është shumë i rëndësishëm . Hekuri...

  Gatimet tradicionale të Tropojës

  Tropoja shquhet për bukuritë e saj natyrore . Është një vend...

  Cilat janë ato ushqime që dëmtojnë dhëmbët ?

  Buzëqeshja është çelsi i fillimit të çdo mardhënie qoftë ajo shoqërore...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...