Modë

  Veshjet që duhet ti flakni nga garderoba juaj

  Kur bëhet fjalë për modën , ajo çfarë na vjen direkt...

  Veshja që u bë trend në Tik Tok nga Taylor Swift

  Tashmë dhe Taylor Swift është bërë pjesë e aplikacionit Tik Tok. Në...

  Bizhuteritë më “IN” të momentit

  A ka ndonjë gjë më të bukur sesa një bizhuteri e...

  Trendet e xhinseve 2021

  Po kërkoni xhinset përfekte dhe më trend të vitit ?Jeni në...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Njihuni me kampionin kombëtar të bodybuillding

  Niko Janushi , sportist profesionist në fushën e Fitness-it i shpallur 4x kampion kombëtar në bodybuillding. Ai gjithashtu është trajner personal. <img class="alignnone size-full wp-image-4562" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3...

  BURGER IJA, është buka e Ijes së Bes Kallakut

  Aktori i njohur & i dashur për publikun shqiptar...

  Hotel Sara & Spa më i pëlqyeri në qendër të Prishtinës

  Hotel SARA është një nga hotelet që ndodhet shumë...