Për shkak të mjegullave ulet dukshmëria në rrugën për Kodrën e Diellit

  Të ngjashme

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Njihuni me kampionin kombëtar të bodybuillding

  Niko Janushi , sportist profesionist në fushën e Fitness-it i shpallur 4x kampion kombëtar në bodybuillding. Ai gjithashtu është trajner personal. <img class="alignnone size-full wp-image-4562" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3...

  BURGER IJA, është buka e Ijes së Bes Kallakut

  Aktori i njohur & i dashur për publikun shqiptar...

  Hotel Sara & Spa më i pëlqyeri në qendër të Prishtinës

  Hotel SARA është një nga hotelet që ndodhet shumë...

  Shpërndaje

  Komunikacioni në rrugët e vendit po zhvillohet pa pengesa, nëpër rrugë të lagështa. Reshje të dobëta të borës dhe mjegulla ka ulur dukshmërinë deri 50 metra në Kodër të Diellit, informojnë nga Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë (LAMM).

   

  Intensiteti i qarkullimit në akset rrugore jashtë zonave urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë nuk ka vonesa për hyrje dhe dalje nga vendi, përveç kryerjes së formaliteteve doganore.

   

  Nga atje u bëjnë thirrje shoferëve që të kenë kujdes me shpejtësinë e automjeteve, veçanërisht nëpër luginat e vendit ku mund të ketë rrëshqitje të dheut.

  spot_img