Bashkëpunëtor në grabitjen me armë të një dyqani në Shkodër, arrestohet pas 5 muajsh 19-vjeçari

    Arrestohet nga policia e Shkodrës një 19-vjeçar i shpallur në kërkim si bashkëpunëtor në vjedhjen me armë të një shume parash në një dyqan në fshatin Drisht.Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e...

  Të fundit

  Artjola Toska, bilbili i muzikës Tironse

  Artiola Toska është këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur. Është një ndër këngëtaret më të suksesshme & më të dashur të muzikës popullore shqiptare. <img class="alignnone size-full wp-image-4005" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2...

  Një tjetër këngë sërish mes Noizy-t & Yllit

  Noizy & Ylli bashkuan fuqitë së bashku duke sjell...

  Argjend Rraci: Për mua mbretëresha e televizionit është…

  Përshëndetje të gjithë ju lexues të portalit “Fame.al”. Kjo do të jetë një rubrikë vetëm për intervista me personazh të njohur nga më të ndryshmit. Personazhi i parë që do të marrim në intervistë është një nga ish-konkurentët e progr...

  Bashkëpunimi i Yllit & Noizy është padiskutim kryefjala e HIT-eve të verës

  Mesa duket këtë vit sezoni veror qenka për artistët...

  Ekskluzive: Zbulohen 3 emrat e personazheve hot të emisionit veror “Kepi i tundimeve”

  Me nisjen e sezonit veror & temperaturat tepër të...

  Basha feston ditëlindjen në një ditë me PS-në, ja sa vjeç mbush, e shoqja e uron në Facebook

    Lulzim Basha sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 48...

  Artjola Toska, bilbili i muzikës Tironse

  Artiola Toska është këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur. Është një ndër këngëtaret më të suksesshme & më të dashur të muzikës popullore shqiptare. <img class="alignnone size-full wp-image-4005" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Artjola Toska, bilbili i muzikës Tironse

  Artiola Toska është këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur. Është një ndër këngëtaret më të suksesshme & më të dashur të muzikës popullore shqiptare. <img class="alignnone size-full wp-image-4005" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2...

  Horoskopi ditor, e enjte 12 maj 2022

    Dashi Edhe pse kohët e fundit e keni neglizhuar paksa...

  Bill Gates pozitiv me COVID-19, ja gjendja e multimilionerit

    Filantropisti miliarder dhe themeluesi i Microsoft, Bill Gates tha...

  Pesë manipuluesit më të mëdhenj në horoskop

    Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Lifestyle

  Horoskopi ditor, e enjte 12 maj 2022

    Dashi Edhe pse kohët e fundit e keni neglizhuar paksa...

  Të përmirësosh do të…

    Të përmirësosh do të thotë të ndryshosh; të jesh...

  Horoskopi ditor, e mërkurë 26 janar 2022

    Dashi Ndikimi i Merkurit ne jetën tuaj ne çift do...

  FOTOT: Kim Kardashian vë në pah linjat e përsosura

    Kim Kardashian i ka shfrytëzuar pushimet në Bahame për...

  Fasule e rrahur: Gjellë e preferuar e vjetër shtëpiake!

    Fasulja më e mirë për këtë gjellë është fasulja...

  Vuani nga migrena? Shtatë këshilla që mund t’ju ndihmojnë

    Migrena nxitet kryesisht nga stresi, mungesa e mineraleve, cilësia...

  Horoskopi ditor – 24 janar 2022

    Dashi (21 Mars – 19 Prill) Ambicia juaj profesionale mund...
  spot_img

  Aktualitet

  Rama publikon pamje nga By-passi i Vlorës: Pritet të hapet përfundimisht këtë sezon turistik!

      Bypassi i Vlorës pritet të hapet përfundimisht këtë sezon...

  Nis gjyqi ndaj ushtarit të parë rus të dyshuar për vrasjen e civilëve

    Autoritetet ukrainase kanë nisur gjyqin e parë ndaj një...

  Nis gjyqi ndaj ushtarit të parë rus të dyshuar për vrasjen e civilëve

    Autoritetet ukrainase kanë nisur gjyqin e parë ndaj një...

  Miratohet struktura e re për vitin 2022-2023, shkollat nisin më 12 Shtator

    Miratohet struktura e re e vitit shkollor 2022-2023 në...

  Shërbimet online/ Çuçi dhe Veliaj në njësinë nr.8: Revolucion dixhital edhe për shërbimet që ofrojnë bashkitë

    Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi dhe kryebashkiaku Erion Veliaj...

  "Turpëruan PS", Rama: Do kallëzojmë në SPAK kryebashkiakë socialistë

    Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur se Njësia...

  Shqiptarët “dynden” në radhë për vizën 10-vjeçare amerikane, Yuri Kim: Ja si të veproni

    Ambasada e SHBA ka reaguar lidhur me zgjatjen e...

  E FUNDIT/ Del vendimi i Bordit, ja me sa do të shitet nafta, benzina dhe gazi

    Bordi i Transparencës i mbledhur në datë 26 Prill...

  Të tjera

  Artjola Toska, bilbili i muzikës Tironse

  Artiola Toska është këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur. Është një ndër këngëtaret më të suksesshme & më të dashur të muzikës popullore shqiptare. <img class="alignnone size-full wp-image-4005" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2...

  Një tjetër këngë sërish mes Noizy-t & Yllit

  Noizy & Ylli bashkuan fuqitë së bashku duke sjell...

  Argjend Rraci: Për mua mbretëresha e televizionit është…

  Përshëndetje të gjithë ju lexues të portalit “Fame.al”. Kjo do të jetë një rubrikë vetëm për intervista me personazh të njohur nga më të ndryshmit. Personazhi i parë që do të marrim në intervistë është një nga ish-konkurentët e progr...

  Bashkëpunimi i Yllit & Noizy është padiskutim kryefjala e HIT-eve të verës

  Mesa duket këtë vit sezoni veror qenka për artistët...
  spot_img

  Më të klikuarat

  Artjola Toska, bilbili i muzikës Tironse

  Artiola Toska është këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur. Është një ndër këngëtaret më të suksesshme & më të dashur të muzikës popullore shqiptare. <img class="alignnone size-full wp-image-4005" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2...

  Një tjetër këngë sërish mes Noizy-t & Yllit

  Noizy & Ylli bashkuan fuqitë së bashku duke sjell...

  Argjend Rraci: Për mua mbretëresha e televizionit është…

  Përshëndetje të gjithë ju lexues të portalit “Fame.al”. Kjo do të jetë një rubrikë vetëm për intervista me personazh të njohur nga më të ndryshmit. Personazhi i parë që do të marrim në intervistë është një nga ish-konkurentët e progr...

  Bashkëpunimi i Yllit & Noizy është padiskutim kryefjala e HIT-eve të verës

  Mesa duket këtë vit sezoni veror qenka për artistët...

  Ekskluzive: Zbulohen 3 emrat e personazheve hot të emisionit veror “Kepi i tundimeve”

  Me nisjen e sezonit veror & temperaturat tepër të...

  Basha feston ditëlindjen në një ditë me PS-në, ja sa vjeç mbush, e shoqja e uron në Facebook

    Lulzim Basha sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 48...