Lifestyle

  Hëna e re, astrologia e njohur parashikon surpriza për këto 4 shenja të horoskopit

  Hëna e ardhshme, më 4 nëntor, është te Akrepi pasionant dhe...

  Njihuni me çiftet më grindavece të horoskopit, por që nuk heqin kurrë dorë nga njëri-tjetri

    Të gjithëve u ka ndodhur të kenë një gazetë në dorë,...

  Parashikimi i motit, 1 nëntor 2021

  Po afrohemi drejt fundit të vjeshtës e do të përjetojmë tiparet...

  Peshqit, horoskopi javor nga Paolo Fox për 1 deri 7 nëntor 2021

    Pesë yje për të lindurit në shenjën e Peshqve. Në dashuri, fokusohuni të...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Shpërthime të fuqishme tronditën Beogradin

  Dhjetë shpërthime të mbytura tronditën sot gjithë Beogradin e...

  E trishe, aktorja e njohur vdes në moshën 47 vjeçare

  Nicki Aycox ka ndërruar jetë në moshën 47 vjeçare...

  U vra nga ish-burri i partneres, daja i 23-vjeçarit: Gabimi i tij ishte që dashuroi, ishte marredhenie…

    Mynevere Karabollaj dhe Flonino Merkuri, 23 vjeç u vranë...

  Auto Draft