Lifestyle

  You may soon have to pay to see Instagram posts

    Would you pay to see the content on Instagram? The owner...

  Së shpejti mund t’ju duhet të paguani për të parë postime në Instagram

    A do të paguanit për të parë përmbajtje në Instagram? Pronari...

  Vlora gati për festat/ Qyteti bregdetar është zbukuruar për Krishtlindje dhe Vitin e Ri

    Kur mungojnë pak ditë nga festa e Krishtlindjeve dhe ndërtimit të...

  Horoskopi Ditor E Premte 5 Nëntor 2021

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Mos krijoni diskutime në...

  Horoskopi Ditor E Enjte 4 Nëntor 2021

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Për të përjetuar dicka...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Njihuni me kampionin kombëtar të bodybuillding

  Niko Janushi , sportist profesionist në fushën e Fitness-it i shpallur 4x kampion kombëtar në bodybuillding. Ai gjithashtu është trajner personal. <img class="alignnone size-full wp-image-4562" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3...

  BURGER IJA, është buka e Ijes së Bes Kallakut

  Aktori i njohur & i dashur për publikun shqiptar...

  Hotel Sara & Spa më i pëlqyeri në qendër të Prishtinës

  Hotel SARA është një nga hotelet që ndodhet shumë...