Horoskopi Ditor E Premte 5 Nëntor 2021

  Të ngjashme

  Horoskopi ditor, e Enjte 16 Shkurt 2023

  Dashi Nëse kohet e fundit keni pasur probleme te forta...

  Tragjike, ndahet nga jeta babai i ish-banorit të Big Brother Vip Albania

  Nuk është e largët koha, kur të gjithë pamë në shtëpinë e Big Brother, babain e Ronaldos Sharkës, që kishte ardhur për të suprizuar djalin e tij. <img class="size-medium wp-image-4488 aligncenter" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/02/bb...

  Luizi “puthet” me Oltën

  Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi...

  Shpërndaje

  Dashi

  Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

  Mos krijoni diskutime në marrëdhëniet tuaja sepse po ndodh një ndryshim tepër i veçantë. Ndërsa në punë, vijoni me projektet tuaja pasi jeni në rrugën e duhur.

  Demi

  Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

  Duhet të prisni të premten për të përjetuar çaste lumturie me gjysmën tënde më të mirë. Nga ana tjetër, kujdesuni që në punë të mbani nën kontroll të gjitha projektet.

  Binjakët

  Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

  Kini kujdes që të mos bllokoheni në atë që kërkoni të bëni në romancën tuaj. Ashtu si në dashuri, edhe në punë varet gjithçka nga ajo që bëni. Shumë afër do të keni ide tepër të mira për një projekt të ri.

  Gaforrja
  Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

  Mund të keni mall për dikë, por është e pamundur ta takoni. Ndërsa në punë duhet të bëni kujdes me shpenzimet pasi keni humbur kohë me çështje të tjera që nuk janë aq të rëndësishme.

  Luani

  Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

  Përpiquni që në dashuri të bëni gjithçka me qetësi dhe të shmangni debatet. Mund të ndiheni të lodhur nga puna dhe ngarkesa që keni pasur ditët e fundit, por fundjava po vjen dhe do të çlodheni.

  Virgjëresha

  Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

  Gjërat që mund të bëhen, mos i shtyni për të premten. Sot është dita ideale për të kaluar një mbrëmje të bukur me partnerin/partneren ose dikë që pëlqeni. Edhe në punë do të shihni sukses ndërsa nuk do të mungojnë qëllimet e mira.

  Peshorja

  Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

  Kini kujdes në dashuri. Duhet të mos veproni me nxitim dhe lini gjërat të kalojnë me qetësi. Ndërsa në punë, mos u fiksoni të mbaroni cdo gjë të premten.

  Akrepi

  Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

  Keni nevojë për qetësi që të sqaroni atë që keni në mendje për ndjenjat tuaja. Jepini vetes pak kohë sa të kuptoni çfarë nuk shkon. Ndërsa në punë, do të keni kreativitet dhe dëshirë për të punuar me projekte të reja.

  Shigjetari

  Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

  Të premten, Hëna do të jetë në anën tuaj. Ndaj nëse doni të bëni një takim, shtyjeni për në datën 7. Në punë keni nevojë për më shumë siguri pasi nuk ndiheni plotësisht të kënaqur.

  Bricjapi

  Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

  Mos hezitoni të bëni atë që ndjeni. Dita është premtuese për ju. Si në dashuri, ashtu edhe në punë do të përjetoni gjëra tepër të bukura. Bëhet fjalë për ndryshime që do ju ndryshojnë jetën.

  Ujori

  Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

  Ju mund të keni probleme në dashuri. Të bëjnë shumë kujdes çiftet që janë në krizë për të mos përkeqësuar marrëdhënien. Në punë do të keni projekte të rëndësishme por duhet të ruani qetësinë për të mos shkaktuar situata të pakëndshme.

  Peshqit

  Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

  Nëse duhet të flisni për çështje të rëndësishme, tani është momenti. Ju do të keni takime ose kontakte me njerëz të ndryshëm dhe do ia dilni të arrini atë që kërkoni.

  spot_img