Lifestyle

  Të përmirësosh do të…

    Të përmirësosh do të thotë të ndryshosh; të jesh i përsosur...

  FOTOT: Kim Kardashian vë në pah linjat e përsosura

    Kim Kardashian i ka shfrytëzuar pushimet në Bahame për të xhiruar...

  Fasule e rrahur: Gjellë e preferuar e vjetër shtëpiake!

    Fasulja më e mirë për këtë gjellë është fasulja e Tetovës Nevojiten: ▪...

  Vuani nga migrena? Shtatë këshilla që mund t’ju ndihmojnë

    Migrena nxitet kryesisht nga stresi, mungesa e mineraleve, cilësia e dobët...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...