Vlora gati për festat/ Qyteti bregdetar është zbukuruar për Krishtlindje dhe Vitin e Ri

  Të ngjashme

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Shpërndaje

   

  Kur mungojnë pak ditë nga festa e Krishtlindjeve dhe ndërtimit të viteve Bashkia e Vlorës ka zbukuruar qytetin.

  Në qytet janë vendosur zbukurime në rrugë dhe sheshe si dhe është vendosur pema e Viti të Ri. Këtë atmosferë e shijojnë më shumë më të vegjëlit, por edhe më rriturit shijojnë këtë atmosferë festive.

  Qyteti Vlorës vitet e fundit ka një infrastrukturë moderne që shkëlqen si dekor në këto ditë festash.

  spot_img