Dzeko e kthen Interin te fitorja në Serie A

  Të ngjashme

  Horoskopi ditor, e Enjte 16 Shkurt 2023

  Dashi Nëse kohet e fundit keni pasur probleme te forta...

  Tragjike, ndahet nga jeta babai i ish-banorit të Big Brother Vip Albania

  Nuk është e largët koha, kur të gjithë pamë në shtëpinë e Big Brother, babain e Ronaldos Sharkës, që kishte ardhur për të suprizuar djalin e tij. <img class="size-medium wp-image-4488 aligncenter" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/02/bb...

  Luizi “puthet” me Oltën

  Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi...

  Shpërndaje

  Pas dy humbjeve radhazi (nga Udinese dhe Roma), Interi është rikthyer te fitorja në Serie A.

  Në ndeshjen e vlefshme për javën e nëntë, skuadra e drejtuar nga Simone Inzaghi fitoi në udhëtim te Sassuolo.

  Ndeshja e zhvilluar këtë të shtunë, në “Mapei Stadium”, përfundoi me rezultatin 1:2.

  Më meritori në fitoren e “Nerazzurrëve” ishte Edin Dzeko, i cili shënoi të dy golat e fitores, në minutat 44 dhe 75.

  Ndërkaq, golin e vetëm për vendasit e shënoi Davide Frattesi, në minutën e 60-të.

   

  spot_img