LISTA/ Këto janë 10 dribluesit më të mirë në top 5 ligat evropiane

  Të ngjashme

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Shpërndaje

   

  Jemi duke jetuar një sezon fantastik, me supriza dhe padyshim konfirmime.  Në 5 ligat më të rëndësishme evropiane është një garë e “egër” për trofe.Së fudmi ka dalë një listë e cila përpilon 10 dribluesit më të mirë në këto top 5 liga deri më tani.

  Në krye është ylli i Wolves, Adama Traore. Spanjolli është kthyer në një mankth për mbrojtësit për shkak të shpejtësisë dhe forcës që zotëron.

  Top 10 dribluesit:

  1.Adama Traore

  2.Rafael Leao

  3.Allan Saint-Maximin

  4.Kamaldeen Sulemana

  5.Neymar Jr

  6.Alphonso Davies

  7.Jeremie Boga

  8?.Sofiane Boufal

  9?.Nahitan Nandez

  10.Kylian Mbappé.

  spot_img