Messi i dëmtuar, mungon kundër Leipzig në Champions

  Të ngjashme

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Shpërndaje

   

  Lionel Messi do të mungojë në ndeshjen e së mërkurës në Champions League, ku Paris Saint-Germain do të takohet me Leipzig.

  Kjo mungesë ëdhtë për shkak të një lëndimi që e pësoi në ndeshjen kampionale ndaj Lille të premten.

  Para ndeshjes së PSG-së kundër Lille të premten në Ligue 1, Messi kishte ndier një shqetësim muskulor. Ai ishte titullar në atë ndeshje, por u detyrua të mos e vazhdojë lojën pas pjesës së parë, duke i lënë vend Mauro Icardit,

  34-vjeçari, i cili iu bashkua PSG-së si lojtari i lirë në verë, ndjeu shqetësim muskulor gjatë gjithë pjesës së parë dhe vendosi të mos e vazhdonte ndeshjen në Parc des Princes.

  spot_img