Chelsea ia hap derën e rikthimit Hazardit

  Të ngjashme

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe...

  “Putini mund të shpallë një valë të re mobilizimi që sot”

  Vladimir Putin mund të shpallë një mobilizim të dytë...

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...

  Shpërndaje

   

  Chelsea është e gatshme që të rikthejë Eden Hazardin në ekip.

  The Blues i ndanë rrugët me ylling belg në vitin 2019, me këtë të fundit që kaloi te Real Madridi.

  Rikthimi te Chelsea? Hazard jep sinjale se kërkon largimin nga Real Madridi

  Sipas asaj që raporton ABC, Hazard pritet të largohet nga Los Blancos në fund të këtij sezoni dhe rikthimi i tij në Stamford Bridge është i mundur.

  Chelsea i ka hapur derën e rikthimit ish-lojtarit të tyre më të mirë, duke i bërë me dije se ende kanë ndjesinë e mirë për të.

  Ancelotti për largimin e Hazard: Nëse ndonjë lojtar kërkon largimin nga Real Madridi, dyert i ka të hapura

  Hazard i arkëtoi skuadrës londineze në vitin 2019 plotë 150 milionë euro nga kalimi te Real Madridi, derisa ishte larguar edhe me trofeun e Ligës së Evropës.

  Andaj, Chelsea mund të sigurojë kartonin e belgut tani në shifrën e 40 milionë eurove dhe operacioni mund të realizohet edhe me huazim me të drejt blerje.

  spot_img