Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Të ngjashme

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe...

  “Putini mund të shpallë një valë të re mobilizimi që sot”

  Vladimir Putin mund të shpallë një mobilizim të dytë...

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...

  Shpërndaje

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i njohur si “Lugati” e ka lëshuar mëngjesin e sotëm shtëpinë më të famshme në Kosovë.

  Bëhet e ditur se ai është larguar nga shtëpia për shkak se ka pasur përkeqësim të gjendjes shëndetësore dhe është dërguar për trajtim mjekësor

  Mbetet të shihet se çfarë do të ndodh pasi të përfundojë trajtimin mjekësor, nëse do ta vazhdojë lojën në Big Brother VIP Kosova apo nëse do ta lë shtëpinë.

  spot_img