Çfarë po ndodh me instagramin e modeles Kejvina Kthjella

  Të ngjashme

  Horoskopi ditor, e Enjte 16 Shkurt 2023

  Dashi Nëse kohet e fundit keni pasur probleme te forta...

  Tragjike, ndahet nga jeta babai i ish-banorit të Big Brother Vip Albania

  Nuk është e largët koha, kur të gjithë pamë në shtëpinë e Big Brother, babain e Ronaldos Sharkës, që kishte ardhur për të suprizuar djalin e tij. <img class="size-medium wp-image-4488 aligncenter" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/02/bb...

  Luizi “puthet” me Oltën

  Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi...

  Shpërndaje

  Kejvina Kthjella është një prej vajzave të Instagramit e cila sa herë që poston tërheq vëmendjen e të gjithëve. Ajo di që në çdo moment mund ta kthejë vëmendjen nga vetja. Mjafton një postim në profilin e saj në “Instagram” dhe të gjithë i kanë sytë tek ajo.

  Tashmë ajo është banore e një reality-show më të ndjekur në Shqipëri, ku bëhet fjalë për “Big Brother VIP Albania”. Teksa në atë shtëpi ka debate për punët e shtëpisë apo strategjitë e ndryshme që mbizotërojnë në shtëpinë e BBVIP, por nuk e dinë që kur përmendin njerëz apo ngjarje dhe duke përshkruar emocionet e tyre, duke na bërë kështu t’i njohim më mirë ata.

  Nëse flasim për Instagramin, diçka ka ndodhur me profilin e saj…

  Kejvina ka qenë 815 mijë ndjekësa, ku për një kohë shumë të shkurtër ajo ka pësuar një rënie të madhe, diku tek 14 mijë ndjekësa që atë e bëjnë “Unfollow”, dhe ndjekësit vazhdojnë të ulen.

   

  spot_img