Tag: Kosova

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...

  Butrint Imeri na tregon se kë preferon ai në “BBVIP 2”

  Butrint Imeri, është një ndër këngëtarët më të suksesshëm dhe të pëlqyer nga publiku shqiptar por jo vetëm. Këngët e tij janë padiskutim HIT-e dhe shumë të pëlqyera. <img class="alignnone size-full wp-image-4394" src="https://fame.al/wp-content/up...

  Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 12 Janar 2023

  <div class="jeg_n...

  Kush është i riu që po ndjek rrugën e Don Xhon-it

  Don Xhon është padiskutim reperi i ri që pëlqehet...

  Don Xhoni rekord shikueshmerie dhe asnjë nuk foli për të

  Reperi i njohur Don Xhoni ka publikuar këngën e...
  spot_img

  Popular

  Zarfi i dytë i zi në Big Brother Vip Albania, del edhe një banor

  Në Shtëpinë e Big Brother Albania ka ardhur sot...

  Horoskopi ditor, e Enjte 16 Shkurt 2023

  Dashi Nëse kohet e fundit keni pasur probleme te forta...

  Tragjike, ndahet nga jeta babai i ish-banorit të Big Brother Vip Albania

  Nuk është e largët koha, kur të gjithë pamë në shtëpinë e Big Brother, babain e Ronaldos Sharkës, që kishte ardhur për të suprizuar djalin e tij. <img class="size-medium wp-image-4488 aligncenter" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/02/bb...

  Luizi “puthet” me Oltën

  Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi...

  Zbulohet mashtrimi i Ronaldo Sharkës lidhur me moderatoren e njohur Gerta Gixhari.

  Në emisionin e “Diell” në Top Channel, një nga...