Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Të ngjashme

  Horoskopi ditor, e Enjte 16 Shkurt 2023

  Dashi Nëse kohet e fundit keni pasur probleme te forta...

  Tragjike, ndahet nga jeta babai i ish-banorit të Big Brother Vip Albania

  Nuk është e largët koha, kur të gjithë pamë në shtëpinë e Big Brother, babain e Ronaldos Sharkës, që kishte ardhur për të suprizuar djalin e tij. <img class="size-medium wp-image-4488 aligncenter" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/02/bb...

  Luizi “puthet” me Oltën

  Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi...

  Shpërndaje

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i njohur si “Lugati” e ka lëshuar mëngjesin e sotëm shtëpinë më të famshme në Kosovë.

  Bëhet e ditur se ai është larguar nga shtëpia për shkak se ka pasur përkeqësim të gjendjes shëndetësore dhe është dërguar për trajtim mjekësor

  Mbetet të shihet se çfarë do të ndodh pasi të përfundojë trajtimin mjekësor, nëse do ta vazhdojë lojën në Big Brother VIP Kosova apo nëse do ta lë shtëpinë.

  spot_img