Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj.

  Edhe jeta private gjendet në krye të mediave rozë e madje duke u diskutuar se me kë shoqërohet bukuroshja shqiptare.

  Emisioni n’ZOOM ka kapur mat atë teksa drekoi në një nga restaurantet e njohura në periferi të Prishtinës.

  Njihuni me partnerin që Kejvina pati vendosur ta mbajë larg syrit të mediave por as këtë herë n’ZOOM nuk dështoi.

  spot_img