Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Të ngjashme

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Njihuni me kampionin kombëtar të bodybuillding

  Niko Janushi , sportist profesionist në fushën e Fitness-it i shpallur 4x kampion kombëtar në bodybuillding. Ai gjithashtu është trajner personal. <img class="alignnone size-full wp-image-4562" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3...

  BURGER IJA, është buka e Ijes së Bes Kallakut

  Aktori i njohur & i dashur për publikun shqiptar...

  Hotel Sara & Spa më i pëlqyeri në qendër të Prishtinës

  Hotel SARA është një nga hotelet që ndodhet shumë...

  Shpërndaje

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më të shikuara në Top Channel, ku vajza & djem të rinj u bashkuan për një të vetëm, për të gjetur dashurinë.

  Një ndër vajzat e këtij programi është Ritvana Fetahu, ku mesa duket ka rënë në dashuri. Por kush është ai që ia paska vjedhur zemrën vajzës sonë?

  E kush tjetër, veçse këngëtari i njohur Butrint Imeri. Ajo në një postim insta-story në instagram ka publikuar një pjesë gjatë koncertit të këngëtarit, ku shkruan “Eheeee u dashurova”

  Butrint Imeri, është një këngëtarët më të pëlqyer nga vajzat. Të shumtë janl kërkesat për të, por me deklaratën e Ritvanës kushedi sa vajza do i kenë shkruar.

  spot_img