XH.D

  100 Postime

  Zbulohet mashtrimi i Ronaldo Sharkës lidhur me moderatoren e njohur Gerta Gixhari.

  Në emisionin e “Diell” në Top Channel, një nga...

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Çfarë po ndodh me instagramin e modeles Kejvina Kthjella

  Kejvina Kthjella është një prej vajzave të Instagramit e cila sa herë që poston tërheq vëmendjen e të gjithëve. Ajo di që në çdo moment mund ta kthejë vëmendjen nga vetja. Mjafton një postim në profilin e saj në “Instagram” dhe të gjithë i kanë sytë ...

  Butrint Imeri na tregon se kë preferon ai në “BBVIP 2”

  Butrint Imeri, është një ndër këngëtarët më të suksesshëm dhe të pëlqyer nga publiku shqiptar por jo vetëm. Këngët e tij janë padiskutim HIT-e dhe shumë të pëlqyera. <img class="alignnone size-full wp-image-4394" src="https://fame.al/wp-content/up...

  Art Studio Magic, dora që bën magji

  Art Studio Magic, duke e lexuar që nga titulli, dora që bën magji është e vërtetë. Skuadra e tyre është vërtetë për tu vlerësuar dhe admiruar në punën që bëjnë, pasi artin e kthejnë në një magji. Më poshtë do ju tregojmë disa vepra magjikale që vetëm...
  spot_img

  Popular

  Zarfi i dytë i zi në Big Brother Vip Albania, del edhe një banor

  Në Shtëpinë e Big Brother Albania ka ardhur sot...

  Horoskopi ditor, e Enjte 16 Shkurt 2023

  Dashi Nëse kohet e fundit keni pasur probleme te forta...

  Tragjike, ndahet nga jeta babai i ish-banorit të Big Brother Vip Albania

  Nuk është e largët koha, kur të gjithë pamë në shtëpinë e Big Brother, babain e Ronaldos Sharkës, që kishte ardhur për të suprizuar djalin e tij. <img class="size-medium wp-image-4488 aligncenter" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/02/bb...

  Luizi “puthet” me Oltën

  Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi...

  Zbulohet mashtrimi i Ronaldo Sharkës lidhur me moderatoren e njohur Gerta Gixhari.

  Në emisionin e “Diell” në Top Channel, një nga...