Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Të ngjashme

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Njihuni me kampionin kombëtar të bodybuillding

  Niko Janushi , sportist profesionist në fushën e Fitness-it i shpallur 4x kampion kombëtar në bodybuillding. Ai gjithashtu është trajner personal. <img class="alignnone size-full wp-image-4562" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3...

  BURGER IJA, është buka e Ijes së Bes Kallakut

  Aktori i njohur & i dashur për publikun shqiptar...

  Hotel Sara & Spa më i pëlqyeri në qendër të Prishtinës

  Hotel SARA është një nga hotelet që ndodhet shumë...

  Shpërndaje

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj.

  Edhe jeta private gjendet në krye të mediave rozë e madje duke u diskutuar se me kë shoqërohet bukuroshja shqiptare.

  Emisioni n’ZOOM ka kapur mat atë teksa drekoi në një nga restaurantet e njohura në periferi të Prishtinës.

  Njihuni me partnerin që Kejvina pati vendosur ta mbajë larg syrit të mediave por as këtë herë n’ZOOM nuk dështoi.

  spot_img