Njihuni me çiftet më grindavece të horoskopit, por që nuk heqin kurrë dorë nga njëri-tjetri

  Të ngjashme

  Horoskopi ditor, e Enjte 16 Shkurt 2023

  Dashi Nëse kohet e fundit keni pasur probleme te forta...

  Tragjike, ndahet nga jeta babai i ish-banorit të Big Brother Vip Albania

  Nuk është e largët koha, kur të gjithë pamë në shtëpinë e Big Brother, babain e Ronaldos Sharkës, që kishte ardhur për të suprizuar djalin e tij. <img class="size-medium wp-image-4488 aligncenter" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/02/bb...

  Luizi “puthet” me Oltën

  Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi...

  Shpërndaje

   

  Të gjithëve u ka ndodhur të kenë një gazetë në dorë, të hasin horoskopin e ditës dhe t’i hedhin një sy me shpresën se lajmi është pozitiv dhe profetik. Ka nga ata që e lexojnë për një kuriozitet të thjeshtë dhe ka nga ata që thonë se nuk e besojnë, por nuk bëjnë dot pa të. Ka edhe nga ata që i besojnë plotësisht asaj që thotë shenja e tyre e horoskopit, sepse asgjë nuk është më e vërtetë se ajo që thonë yjet.
  Cilado qoftë arsyeja që ju i kushtoni vëmendje horoskopit, është e padiskutueshme se ai është në gjendje të ndikojë tek ne në një mënyrë pak a shumë të rëndësishme. Kjo ndodh veçanërisht kur bëhet fjalë për afeksione, lidhje intime dhe dashuri.

  Jeta në çift

  Mund të ndodhë dashuria klasike me shikim të parë ose të biesh në dashuri me një mik të vjetër. E sigurt është se dashuria nuk urdhërohet. Kur lind një histori, fillimet janë gjithmonë idilike dhe premtuese. Me kalimin e kohës, situata shpesh tenton të ndryshojë. Mënyrat, tonet dhe fjalët ndryshojnë, pjesërisht për shkak të jetës së përditshme, pjesërisht për shkak se dashuria reciproke merret si e mirëqenë.

  spot_img