Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Të ngjashme

  Horoskopi ditor, e Enjte 16 Shkurt 2023

  Dashi Nëse kohet e fundit keni pasur probleme te forta...

  Tragjike, ndahet nga jeta babai i ish-banorit të Big Brother Vip Albania

  Nuk është e largët koha, kur të gjithë pamë në shtëpinë e Big Brother, babain e Ronaldos Sharkës, që kishte ardhur për të suprizuar djalin e tij. <img class="size-medium wp-image-4488 aligncenter" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/02/bb...

  Luizi “puthet” me Oltën

  Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi...

  Shpërndaje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që këndoi për Kiarën në ditën e saj të veçantë.

  E duket se të gjithë këtë situatë e ka menduar edhe vetë Luizi, duke pasur dyshime për futjen e Butrintit në shtëpi.

  Në lidhje me këtë aludim kanë biseduar Maestro, Luizi, Kiara dhe Efi. Luizi u shpreh se nëse dicka e tillë do të ndodhte, do ta nxirrte jashtë loje atë.

  “Ai është problem. Se ti mund të thuash pavarësisht se jam ndarë me të kam raporte miqësore dhe ajo më nxjerr mua jashtë loje komplet”, është shprehur artisti.

  Në këtë moment kanë qenë Kiara dhe Efi të cilat i kanë kërkuar të mos përmendë emra të personave që nuk ndodhen aty fizikisht.

  spot_img