Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Të ngjashme

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe...

  “Putini mund të shpallë një valë të re mobilizimi që sot”

  Vladimir Putin mund të shpallë një mobilizim të dytë...

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...

  Shpërndaje

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe fillimin e janarit po e shijon në pushime.

  Këngëtarja e njohur shqiptare bashkë me partnerin e saj, DJ Geek kanë zgjedhur Tajlandën si destinacion për t’u relaksuar pas angazhimeve të shumta përgjatë vitit 2022.

  Nga atje këngëtarja po sjell vazhdimisht imazhe nga më të ndryshmet që në fokus kanë fizikun e saj të përkryer.

  Edhe së fundmi, krijuesja e hitit “Duro” u shfaq tejet elegante dhe dukej mahnitëse në një fustan të zi me shkëlqim.

  Me dekoltenë e hapur dhe pozat atraktive, Dafina dukej tejet sensuale dhe më në formë se asnjëherë më parë.


  “Asaj jo nuk ia nin, a jam drejt”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e fotografive tërheqëse.

  Fotot e reja të këngëtares tërhoqën vëmendjen e fansave të saj, të cilët e vërshuan me komente që ishin kryesisht pozitive.

  Dafina ndërkohë aktualisht po shijon suksesin e bashkëpunimit të dytë me Kidën “Ai me mu so” që sollën në fund të dhjetorit të vitit të kaluar.

  spot_img