Çfarë nuk po ndodh në “Kepi i tundimeve”, kush janë konkurentët që u puthën

  Të ngjashme

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Shpërndaje

  “Kepi i Tundimeve” padyshim është emisioni veror që po pëlqehet & ndiqet shumë në “Top Channel”, i cili është nën autorësinë e Olsa Muhametit.

  Konkurentët e këtij programi janë padyshim shumë tërheqës dhe interesant për publikun. Edhe pse disa konkurent njihen për publikun, por edhe këta të tjerët po na i trazojnë ujërat shumë.

  Në tre episodet e para kanë qenë thjesht në fillimet e tyre, sepse në episodin e katërt qenka bërë nami. Kaq shpejt nuk e prisnim por nuk paskan duruar mesa duket konkurentët dhe janë puthur menjëherë.

  Por kush janë konkurentët që janë puthur ?

  Po kush tjetër veçse asaj që ndryshe është quajtur si “e papërballueshmja” Anxhela Kita dhe “seriozi” Klejdi Qemalli.

  Puthja e parë ndodhi, buxheti është sërish i ulur, por a do të rezistojnë edhe më shumë ndaj tundimit këta 10 konkurentë.


  spot_img