Kjo verë padiskutim ka qenë e Yll Limani

  Të ngjashme

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Shpërndaje

  Yll Limani, një ndër artistët më të rrallë që mund të kemi në vendin tonë, është më i pëlqyeri dhe më i kërkuari jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe jashtë tyre.

  Kjo verë padiskutim ka qenë shumë e zjarrtë për të gjithë artistët tanë, por kryesisht për Yllin tonë. Këtë verë Ylli ka qenë më lart se asnjëherë më parë dhe se çdo artist tjetër.

  Mbi 68 koncerte, ku brenda një natë mund të kishte më shumë se 2 koncerte në vende të ndryshme, mbi 41 milion klikime për këtë sezon veror, një super menaxhim që i ka tejkaluar pritshmëritë dhe kanë thyer çdo rekord të mundshëm.

  Pas Yllit fshihet ekipi i tij, duke filluar nga menaxheri që është kryesori Bonart Ajvazi, DJ ose maestro i madh Fatjon Miftari, Skorpiona (partnerja e Fatjonit), Fatos Çitaku që gjendet gjithmonë me Yllin dhe asnjë moment nuk e lë vetëm.

  Kjo verë për të ka qenë e paharrueshme, por mos mendoni se mbyllet me kaq! Së shpejti vjen me projekte të reja & për të tejkaluar çdo rekord të mundshëm.

  Ne po e mbyllim këtu, sepse fjalët për Yllin tonë janë të pakta. Nuk ka të dytë si Ylli.

  spot_img