Nxehet situata në studion e “Për’puthen”. Vajzat gati sa nuk përfundojnë duke u zënë me njëra-tjetrën

  Të ngjashme

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Njihuni me kampionin kombëtar të bodybuillding

  Niko Janushi , sportist profesionist në fushën e Fitness-it i shpallur 4x kampion kombëtar në bodybuillding. Ai gjithashtu është trajner personal. <img class="alignnone size-full wp-image-4562" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3...

  BURGER IJA, është buka e Ijes së Bes Kallakut

  Aktori i njohur & i dashur për publikun shqiptar...

  Hotel Sara & Spa më i pëlqyeri në qendër të Prishtinës

  Hotel SARA është një nga hotelet që ndodhet shumë...

  Shpërndaje

  Reality show “Për’puthen” tashmë është kthyer në emisionin më të ndjekur dhe të pëlqyer për publikun.

  Që në fillim të javës së parë në studion e “Për’puthen” ka patur debate shumë të ashpra si mes djemve por ashtu edhe mes vajzave.

  Puntatën e ditës së djeshme dy nga vajzat kanë debatuar me tone shumë të ashpra ndaj njëra-tjetrës saqë ishin gati në momente të përleshjes, por cila ishte nga 5 vajzat ?

  Bëhet fjalë për Mikelën dhe Adën. Dy nga vajzat më seksi të këtij reality show debatuan me njëra-tjetrën ndoshta sepse Ada kishte zgjedhur në takim Brunon, me të cilin Mikela kishte bërë takimin e saj të parë.

  A është Mikela xheloze ndaj Brunos që doli në takim me Adën dhe ishte më i qetë & shumë i fokusuar tek ajo sesa në takimin e tyre të parë? A do të jenë tensionet mes vajzave kaq të larta edhe në ditët në vazhdim?

  Kjo mbetet për tu parë se si do vazhdojë njohja e vajzave me djemt, por edhe nëse do të vazhdojnë akoma konfliktet e vajzave me njëra-tjetrën.

  spot_img