Tag: Për’puthen

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Donald Veshaj kërkon që Bora të prezantojë emisionin “Më lër të flas”

  Emisioni më i ri në Top Channel, “Më lër të flas” i dy vëllezërve Donald & Romeo Veshaj natën e parë qenka me plot të ftuar surprizë, Lori Hoxha, Mozzik & Ledion Liço.   Në një pyetje Donald i drejtuar Ledion Liço-s se cila është m...

  Xhaferi trazon ujërat, shfaqet përkrah Alvisës dhe Lauretës

  Xhafer Thaqi, konkurent i “Për’puthen” tashmë është një ndër emrat të cilin publiku e ka suportuar shumë dhe e duan. <img class="alignnone size-full wp-image-3835" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/04/C501C5B6-4804-4986-93BC-9F18F7F407C8....

  Plas sherri mes konkurentëve në “Për’puthen”. Ti i fute duart Toles

  Në puntatën e sotme të “Përputhen” u transmetua takimi...
  spot_img

  Popular

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...