Tag: Për’puthen

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Donald Veshaj kërkon që Bora të prezantojë emisionin “Më lër të flas”

  Emisioni më i ri në Top Channel, “Më lër të flas” i dy vëllezërve Donald & Romeo Veshaj natën e parë qenka me plot të ftuar surprizë, Lori Hoxha, Mozzik & Ledion Liço.   Në një pyetje Donald i drejtuar Ledion Liço-s se cila është m...

  Xhaferi trazon ujërat, shfaqet përkrah Alvisës dhe Lauretës

  Xhafer Thaqi, konkurent i “Për’puthen” tashmë është një ndër emrat të cilin publiku e ka suportuar shumë dhe e duan. <img class="alignnone size-full wp-image-3835" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/04/C501C5B6-4804-4986-93BC-9F18F7F407C8....

  Plas sherri mes konkurentëve në “Për’puthen”. Ti i fute duart Toles

  Në puntatën e sotme të “Përputhen” u transmetua takimi...
  spot_img

  Popular

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...