Vanitet

  Në ditën e lindjes së partneres, këngëtari shqiptar jep lajmin e madh

  Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, në profilin e tij zyrtar instagram...

  Dafina Zeqiri na prezanton me kopertinën zyrtare të albumit “DAFINË MOJ”

  Dafina Zeqiri, është këngëtarja më e preferuar dhe e pëlqyer nga...

  Rekord, nëna lind dhjetënjakë

  Një grua sjell në jetë dhjetënjakë. Rekordi i ri është vendosur...

  “Bora Zemani dhe Vin Veli fotografohen bashkë për këtë arsye “

  Pas ndarjes së shumë përfolur të moderatores së njohur Bira Zenabu...

  “Një skulpturë për dashurinë , Ghetto Geazy bëri dhuratën më të veçantë për Marinën “

  “Një skulpturë për dashurinë , Ghetto Geazy bëri dhuratën më të...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...