Vanitet

  Vërtetë mungoi në “Sunny Hill Festival” por Edi Rama e sjell së shpejti Duan këtu sërish

  Dua Lipa mungoi në “Sunny Hill Festival” në Tiranë, por yllin...

  Kjo verë padiskutim ka qenë e Yll Limani

  Yll Limani, një ndër artistët më të rrallë që mund të kemi në vendin tonë, është më i pëlqyeri dhe më i kërkuari jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe jashtë tyre. <img class="alignnone size-full wp-image-4070" src="https://fame.al/wp-content/upl...

  Çfarë nuk po ndodh në “Kepi i tundimeve”, kush janë konkurentët që u puthën

  “Kepi i Tundimeve” padyshim është emisioni veror që po pëlqehet & ndiqet shumë në ekranin e televizionit të madh “Top Channel”, nën autorësinë e Olsa Muhametit. Konkurentët e këtij programi janë padyshim shumë tërheqës dhe interesant për publi...

  Kush është i riu që po ndjek rrugën e Don Xhon-it

  Don Xhon është padiskutim reperi i ri që pëlqehet nga të...

  Don Xhoni rekord shikueshmerie dhe asnjë nuk foli për të

  Reperi i njohur Don Xhoni ka publikuar këngën e tij më...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...