Vanitet

  Një tjetër këngë sërish mes Noizy-t & Yllit

  Noizy & Ylli bashkuan fuqitë së bashku duke sjell HIT-in më...

  Bashkëpunimi i Yllit & Noizy është padiskutim kryefjala e HIT-eve të verës

  Mesa duket këtë vit sezoni veror qenka për artistët tanë, të...

  Ekskluzive: Zbulohen emrat e jurisë së spektaklit “Dance With Me”

  Me nisjen e sezonit të ri televiziv në TV KLAN, një...

  Një tjetër HIT veror po vjen. Këngëtarja seksi këndon “Për dashnin”

  Mesa duket vera këtë vit do të jetë viti i artistëve të cilët po sjellin hitet e tyre veror akoma pa filluar mirë sezoni veror. Një tjetër këngëtare seksi ka bërë të ditur në profilin e saj instagram se kënga e saj është përfunduar dhe se është ga...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...