“Boll made us Arbana like a peach with a super saddle” / The well-known Albanian actress explodes badly and has a message for the production of ‘Big Brother VIP’

  Të ngjashme

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Shpërndaje

   

  Actress Egla Ceno has come out with a strong reaction for the moderator Arbana Osmani.

  Full comment:

  Thua Big Brother, thua Arbana Osmani. Twice a week, 3-4 hours of live broadcast. Each spectacle a separate outfit: shoes, hair, dresses. Great commitment, obviously. Everything okay, if it weren’t for that bottom-up camera panorama heck.

  Why, brother, do you ruin our image of Arbana and you want to definitely “sell” us “sausage stars”? Leave more knees and legs for long-sleeved models. Leave Arbana alone.

  We do not know who wears Arbana for Big Brother Albania VIP but mjaaaaft please, you sold it to us as supermodels with kilometer legs. Maybe the world of television has its “avazes”, but in the end “avazes” are built by people.

  spot_img