Të tjera

  Horoskopi ditor për nesër, e Premte 21 Tetor 2022

  Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Pjesa më e madhe...

  Eskluzive / Bora dhe Donald janë sërisht bashkë

    Gënjeshtra virale e 1 prillit që Bora tha përpara ndjekësve duket se nuk është edhe aq e gënjeshtërt. Evërteta qëndron se realisht Bora do të jetë pjesë e një projekti muzikor. Dihet që mbas ndarjer se Donldit dhe Beatrix, fansat ran në ...

  Beatrix kërkon të dalë nga shtëpia. Donaldi: Dera është aty!

    Së fundi Beatrix ka qenë në një gjendje shumë të rënduar...

  Parashikimi i motit, 1 nëntor 2021

  Po afrohemi drejt fundit të vjeshtës e do të përjetojmë tiparet...
  spot_img

  Më të lexuarat

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...